„Modny Grosik” otwarty!

Zgodnie z naszymi zapowiedziami z Facebooka, dziś (1 lutego 2017) rozpoczął działalność sklep charytatywny „Modny Grosik”!. Jest to kolejna forma działalności odpłatnej naszego stowarzyszenia.

„Modny Grosik” jest sklepem z odzieżą używaną, który otworzyliśmy w pomieszczeniu na tyłach siedziby stowarzyszenia przy ul. Grochowej 2a. Do rozpoczęcia tej działalności zainspirowała nas hojność naszych darczyńców (wśród nich jest też właściciel dużego sklepu z odzieżą używaną), którzy dostarczają nam duże ilości używanych ubrań. W pierwszej kolejności darowizny te służą do przebierania osób bezdomnych z naszej ogrzewalni w świeżą odzież oraz do wydawania osobom ubogim, przychodzącym do naszej siedziby po pomoc. Zauważyliśmy, że po skorzystaniu przez ww. osoby z tej odzieży nadal pozostaje jej całkiem sporo. Aby zapobiec jej marnowaniu, postanowiliśmy ją sprzedawać, by dochód przeznaczyć na nasze działania statutowe – tak więc w ten, czy inny sposób Państwa darowizny wesprą osoby potrzebujące 🙂

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, zapraszamy do śledzenia profilu Sklep charytatywny Modny Grosik na Facebooku oraz do zakupów 🙂 Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku, w g. 10:00 – 17:00.

Poniżej filmik ze sklepu: